Krimbøker, tegneserier, romaner, faktabøker, barnebøker og mye mer: Du finner det meste i bokbyttebua ved Coop Prix!
Bokbyttebua er åpen støtt, det er bare å gå inn og finne bøker du har lyst å lese.
–Om du har ei bok du vil gi til felleskapet, eller levere tilbake ei du har lånt, så er det fint, men altså ikke nødvendig for å ta med seg ei bok eller flere, sier Anne Ekornholmen. Hun er «bokholder» i Feiringregjeringa, og har nettopp vært innom og rydda til påske.

I en bunke på bordet finner du spennende påskekrim fra en rekke forfattere, og bokserier mer kjent som «kiosklitteratur». I hyllene kan du gå på jakt etter klassikere, fagbøker, noveller eller tegneserier. Det er noe for enhver smak!
Vi setter stor pris på at du hjelper til å holde orden i bokbyttebua. Vi ønsker ikke at du etterlater esker med gamle bøker eller magasiner.



SISTE NYTT
YOUTUBE
Kalender













